16.06.2017
 
 
ORTAKÖY KAYMAKAMLIĞI YETİM, ÖKSÜZ, DUL, ENGELLİ  VE İHTİYAT SAHİBİ VATANDAŞLARIMIZA İFTAR YEMEĞİ VERDİ
 
Ortaköy Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yetim, öksüz,dul, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza iftar yemeği verildi.
Ortaköy Yunus Emre Kültür Merkezi’nin bahçesinde verilen iftar yemeğine Kaymakamımız Sayın Mustafa CAN, Aksaray Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil AKTÜRK, İlçe Müftüsü, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, yetim, öksüz, dul, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız katıldı.
İftardan önce davete katılan vatandaşlarımızın masalarına giderek sohbet eden Sayın Kaymakamımız CAN yemekten sonrada bir konuşma yaptı. “Bu güzel Ramazan iftarında siz yetim, öksüz, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla soframızı paylaşalım istedik. Davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ederim. İnşallah nice ramazan sofralarında buluşmak dileğiyle, hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum." dedi.
İftar Yemeğinin sonunda İlçe Müftüsünün yaptığı duanın ardından Sayın Kaymakamımız ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü tarafından çocuklara çeşitli hediyeler verildi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cumhurbaşkanlığı Başbakanlık İçişleri Bakanlığı Aksaray Valiliği Bimer